Łukasz Nosarzewski, prezes elbląskiego oddziału KORWiN, odniósł się do informacji dotyczących lidera Komitetu Obrony Demokracji (KOD)

Łukasz Nosarzewski, prezes elbląskiego oddziału KORWiN, odniósł się do informacji dotyczących lidera Komitetu Obrony Demokracji (KOD). Jak się okazuje, lider KOD nie płaci alimentów na swoje dzieci. Nosarzewski kwituje sytuację krótko: KOD, czyli Komitet Okradania Dzieci.

Oto co pisze w swojej publikacji lider KORWiN z Elbląga:

Szkoda, że największy obrońca demokracji Mateusz Kijowski nie broni tak walecznie demokracji jak własnych dzieci, bo jak się okazuje nie płaci na nich alimentów, to pewnie dlatego, że obrona demokracji zajmuje mu cały czas wolny, cóż za bohaterstwo.

Od razu w obronę lidera KOD stanęła Gazeta Wyborcza pisząc, że Kijowski płaci tyle ile może. Znakomicie, przy najbliższym rozliczeniu podatkowym, też zapłacę tyle ile będę mógł.

Mam nadzieje, że Urząd Skarbowy zaakceptuje moje tłumaczenie, a w razie czego stawi się za mną Gazeta Wyborcza.

Mateusz Kijowski otrzymał także ostatnio od Towarzystwa Dziennikarskiego Nagrodę Wolności, niestety nie wiążę się to z dodatkowymi środkami pieniężnymi, więc Mateusz nie nadgoni z zobowiązaniami wobec dzieci.

Może pomyślimy nad jeszcze jedną nagrodą – alimenciarz roku, pierwszym laureatem Mateusz Kijowski. Teraz także zrozumiałem skrót KOD – czyli komitet okradania dzieci.

Panu Kijowskiemu proponuję naprawę Polski zacząć od własnej rodziny, bo cóż nam z demokracji, jeśli nie będziemy wywiązywali się z umów i nie dbali wzajemnie o swoje dobro.

A jak z elbląskimi działaczami KOD, wszystko uregulowane?

Łukasz Nosarzewski
Prezes elbląskiego okręgu
Partia KORWiN
http://expresselblag.pl/2016/01/kod-czyli-komitet-okradania-dzieci/

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *